Yargı 11. Bölüm 2. Fragman

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv’de → https://puhutv.com/yargi-detay?utm_medium=referral&utm_source=youtube&utm_campaign=yargi&utm_content=detay />
Yargı’ya Abone Olmak İçin →
https://bit.ly/yargi-dd-sub

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır.

Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
İdari Yapımcı: Suzan Güverte
Yönetmen: Ali Bilgin
2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları
Senaryo: Sema Ergenekon
Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR
Ceylin: Pınar Deniz
Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu
Metin: Hüseyin Avni Danyal
Eren: Uğur Arslan
İnci: Ece Yüksel
Engin: Onur Durmaz
Yekta: Uğur Polat
Pars: Mehmet Yılmaz Ak
Çınar: Arda Anarat
Defne: Beren Nur Karadiş
Gül: Zeyno Eracar
Parla: Zeynep Atılgan
Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk
Zafer: Ali Seçkiner Alıcı
Makbule: Özlem Çakar
Osman: Onur Özaydın
Neva: Başak Gümülcinelioğlu

#Yargı

(Visited 1 times, 1 visits today)

You might be interested in

Comment (4,403)

 1. Buradan senarist e sesleniyorum. Eğer ben ne yazarsam yazayim bu salaklar izlerler diye düşünüyorsan yanılıyorsun. Hataları görüp kabul edip mal mal izlemeye devam etmiyeceğiz. Dizinin başarısı konusu muhteşem olduğu için değildi seyirciyi sıkmayan konuyu uzatmadan sonuca bağlayan bir akışı olması ve gerçek hayatta maalesef göremediğimiz adaletin yerini bulması ve işlenen konunun mantık çerçevesinden çıkmayışıydı . Artı Ceylin ve Ilgazın beraber olma ihtimaliydi. 10. bölümde Ceylinin tekeri patladı ve ahlaksız bir insana dönüştü. Engin canisi mantıksız bir şekilde kendine teşkilat kurdu . Saçma sapan bir hal aldı.11. bölümde pek farklı görünmüyor. Seyircinin aklıyla dalga geçen bir yapımı asla seyretmem . Ben salakmıyım . Sanki başka dizi yok.

 2. Engin üzerinden bu dizi gitmez onuda söyliyeyim. Bıktık ya 11 bölümdür Engin ve ailesiyle uğraşıyoruz. Bırakın cezasını alsın gitsin paşa paşa yatsın içerde . Ele alınacak bunca şey varken Engin niye hala bu dizide ? Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki dizi için malzemeden çok bişi yok. Kadın ve çocuk tecavüzleri ve cinayetleri, ensest , uyuşturucu kaçakçıları , Afganistan ve suriyeden akın akın göçenlerin işledikleri suçlar. Çürük inşaatlar yüzünden çöken ve göçük altında kalan insanlar. insan ve organ kaçakçıları , Aile içi şiddet vs vs konu çok ve hiçbiride hak ettikleri cezayı almıyorlar maalesef ülkemizde bu konulara değinin her bölüm ayrı bir heyecan yaşayıp adaletin yerini bulduğunu bari dizide görelim. Ne bu böyle temcit pilavi gibi pişirip pişirip Engini önümüze getirmeyin.

 3. ILGAZ AŞK MI BU
  Irgalamaz ki beni senin de beni sevip sevmediğin
  Laf anlamaz kalbime göre sensin yıllardır beklediğim
  Göz görmese gönül katlanırdı belki görünceye değin
  Ama gördü bir kez unutmaz da artık ölünceye değin
  Zaman sarmaz tüm yaraları bazıları hep açık kalır
  Aman vermez ki o anılar durur durur vurur kanatır
  Şu an her nerdeysen bir şarkı tüm mesafeleri kapatır
  Korkma söylemem kimseye adın da acın da saklı kalır
  Mutlak kaybedenken aşkta bir kalp nasıl olur böyle sever
  Islak kalacak yine gözlerim ama sözümü kim dinler
  Battık batacağımız kadar diyor kalp ölsek ne farkeder
  Uzağız artık sevdaya ama bilirim aşktan bu haller

 4. Ohhhh beeeee…. Pınar ( Ceylan) mükemmel!!!! Aşk 101 de de Kemal’e ( Kaan) aynı kelimelerle itiraf etmişti aşkını) ama arkasından nişanlı olduğunu söylemişti…. Bu sefer Ilgazın susması var yaaaaa….. Daha çok bekleriz ve beraberinde bütün krizleri yaşarız bu çiftle 😍🥰😍🥰😇😇😇

 5. Bu sefer Ilgaz ceylinden kaçıcak çünkü kardeşi ceylinin babasını öldürdü. yapcağınız senaryoya.. … ulen bi kere de evlenip mutlu yuva falan kursunlar süründürmesinler bizi ekran başında

 6. Yaa umarım bu sahneyi bozacak hiçbişey olmaz ve ılgaz da korkmaz ki ceylin de korkmasın
  En azından sıkıldıkça açıp izlicemiz hatırladıkça gülümsicemiz bi sahne olsuuunn lütfeeen bu zevki bizden almayın 🙏🏻🥺🥰

 7. Gerçi çoğu insanın dediğine göre onların öpüşmesine engel bişey yok çünkü 7.bölüm den beridir TOPRAK YAĞMURA şarkısı çalıyo ve burdada yağmur yağıyor bence çok mantıklı umarım öyle olur sonunda olacak bişeyi fazla bekletmenin anlamı yok lütfeenn yaaa

 8. Kerem çatay ay yapımın sahibi ve ali bilgin ay yapımın yonetmeni, ( ay yapimin yaptigi dizileri cok sewiyorum, ben filimci olmama ragmen, zevkinize, emeginize saglik su zamana kadar yaptiginiz diziler icin sonsuz tskler ❤️ 🧿 💐 )

 9. Bir Türk diziside olayı aşka bağlamasın ya ! Ama çok dürüst bir savcı ise kardeşinin babasını öldürdüğünü söylediğinde yine düşman olacaklar gibi ..

 10. Bu sahneyı en az yırmı defa ızledım gece ruyalarıma gırıyor gercekten Mukwmmelsınız 👍👍👍👍🌺👍🌺🌺🌺👍👍❤️❤️❤️❤️

 11. Aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmaması karşındakinin ön yargılarından dolayı senin hakkında düşüncelere kapılması. Ceylinin sevdiği kişiye zarar vermemek için ondan kaçıp duygularını en içte ve derinlerde safça yaşaması fakat Ilgaz'ın bencilliğinden dolayı kaçtığını düşünmesi. Bazen oturup düşünmek lazım fazlaca anlamak..

 12. Самое смелое признание в любви в турецком сериале со стороны женщины! Красиво и неунизительно! Браво сценаристу и актерам!

 13. Ama ılgas kaçıcak 😥 kardeşinin Babasının yaptığının bedelini aşkla ödeyecek oysa ılyaz sen ne güzel bir adamsın bu aşk ile daha da güzel olurdun yapmaaaa kaçma

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *