TOPOWA DYCHA – dekalog internetu – ZWIASTUN KANAŁU

⓾ ⓽ ⓼… Odliczanie czas zacząć! Dyszka faktów, ciekawostek lub po prostu informacji, które raz cię rozbawią, a kiedy indziej wzruszą do łez. Od teorii konspiracyjnych, przez nietypowe wydarzenia, aż do najdziwniejszych wynalazków.

Ⓢ Subskrybuj kanał: https://www.youtube.com/user/topowadycha
ⓕ Kontroluj facebooka: http://www.facebook.com/TopowaDychaPL
Ⓘ Sprawdź mój Instagram: https://instagram.com/topowadycha/

oraz mój kanał o grach wideo: https://www.youtube.com/c/ar2r

Obczaj również najciekawsze PLAYLISTY:

❶ Historia http://goo.gl/f38lpq
❷ Niecodzienne historie http://goo.gl/qjfudU
❸ Konflikty http://goo.gl/skUwHR

Nie przegap naszych najlepszych odcinków:

10 najgorszych dzieci w historii https://www.youtube.com/watch?v=fehc6Mfa8DA />10 faktów na temat Putina https://www.youtube.com/watch?v=52AtJL_SPnk />10 faktów o 50 twarzach Greya https://www.youtube.com/watch?v=olk9EAyUErg />10 faktów, które sprawią, że stracisz wiarę w ludzkość http://goo.gl/YPMNAw
10 najdziwniejszych praw na świecie https://www.youtube.com/watch?v=BEah6sUxVWY />

A na koniec sprawdź jeszcze PONKI – kanał który współreżyseruję: https://www.youtube.com/user/Ponki

Program jest oficjalną polską wersją językową serii Alltime10s.

You might be interested in

Comment (0)

  1. Obserwuje twój kanał od jakiegoś czasu i widzę że nadal trzymasz poziom profesjonalny a wręcz wchodzisz coraz wyżej. Widać prace wyłożona i jej efekty. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje że sukces będzie sie Ciebie trzymał.

  2. Fakty, to fakty i się z nimi nie dyskutuje. A le ta porażka o opętaniach? Jakie kurwa "fakty", gdzie słychać komentarz:"Podobno"? . Znasz uczucie wstydu? To wstydź się takich rzeczy.

  3. Prosze jeszcze troche popracować nad dykcją albo obróbka audio. Bardzo duży postęp zauważam bo poprzednich filmików nie dało sie poprostu oglądać ale daleka droga. Tak też mam problem z wymową ale ja nie robie filmów na yt. To nie hejt tylko pomysł wiec cebula i gimby myk myk pod kamien z pod ktorego wypełgłyscie.

  4. Uprzejmie prosze o WYLACZENIE TEGO WKUR*** AUTOODTWARZANIA PODCZAS WEJSCIA NA KANAL. Pisk znajdujacy sie na poczatku filmiku przy nie wyciszonych glosnikach nie jest przyjemny. Pozdrawiam

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published.