Suat Ateşdağlı feat Gökçe Kırgız – Son Rötuş (Backstage – Klip Arkası)

Suat Ateşdağlı’nın, Gökçe Kırgız’ı müzikseverlerle buluşturduğu yeni single’ı “Son Rötuş”a büyük ilginiz için teşekkür ederim. 2017 yılının hit şarkılarından olan “Son Rötuş”un video klibi de büyük beğeni çekmişe benziyor. Sevgili Bahadır Tatlıöz’ün yönetmenliğinde çekilen klipte, bana oyuncu Sema Öztürk eşlik etti 🙂 İyi seyirler.

(Visited 1 times, 1 visits today)

You might be interested in

Comment (17)

  1. ilk radyoda denk geldim parçaya.çok hoşuma gitti.harika olmus.Ebru Gündeş döktürmüş dedim😀 parcanın isminide bilmiyorum arattiriyorum Ebru'nun yeni parcalarıni yok yok yok. Kafayi yiyecem. Sonra tekrar radyoda denk geldi bu sefer gercek sahibini ogrendim hala dinliyorum. Muhteşem….

  2. Gökçe Kırgız adıyla değil kendi adınla çıksaydın eminim daha başarılı olurdun sesin e. Gündeşe benziyor ama sen gökçe kırgızın adını ve şarkısını çaldın o gbi davranıyorsun sahte insan 👎👎

  3. Harika! Hala dinliyorum telefonumda. Müzik listemde 1 numaralı favorim oldu. Emeklerinize ve ellerinize sağlık. Gökçe kırgız'ın da ağzına sağlık. Çok güzel seslendirmiş şarkıyı. Gerçekten beğeniyorum. Her zaman canım sıkılırsa son rötuş şarkısını açıp dinliyorum telefonumda.

  4. İsmin sahte Hangi yüzlecikiyorsun sahneye yüzün bile sahte şarkın sahte kendin sahtesin hirziz Merve doğan çaldın ismi gökçe hanımdan şarkısını caldigin gibi lütfen bu bayanla calışmayın

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *