RÜYALAR ALEMİNDE KAMP | Şişme Çadır ile Kapadokya Kızılçukur Vadisi

Atik Ailesi olarak bu maceramızda yani cadirimiz olan sisme kamp cadirinin piramit family modeli ile bambaşka bir yerde kamp yaptık. Bu sefer rüyalar alemi diye adlandırılan Kapadokya’da bulunan Kızılçukur vadisindeydik. Türkiye’nin bu eşsiz yerinde glamping deneyimimizi Kapadokya’nın en güzel yerlerinden olan Kızılçukur’da özel bir arazide yaptık. Muhteşem manzaranın tanıdını çıkarmayı da unutmadık. #glamping #kapadokya #kamp

Çadır Linki: https://www.sonmezoutdoor.com/urun-kategori/sisme-kamp-cadiri/piramit-family/

Abone olmak için ➤ https://bit.ly/32g9XQr

Instagram’dan takip etmek için ➤ https://www.instagram.com/atikailesi/
Tiktok’dan takip etmek için ➤ https://www.tiktok.com/@atikailesii

Oynatma Listeleri
Kar Kamplarımız ➤ https://bit.ly/3gaNk8j
Yayla Kamplarımız ➤ https://bit.ly/3wQqNDw
Araç Üstü Çadır Deneyimleri ➤ https://bit.ly/2OOQzXB
En çok Sorulan Sorular ➤ https://bit.ly/3eau5t0

(Visited 1 times, 1 visits today)

You might be interested in

Comment (754)

 1. Abla bu arada özgür abinin sana kızması normal baya keskin bi uçurummuş farkına varmadan bi düşsen özgür abiyi o an düşünemiyorum dikkat edin böyle şeyler hayatımıza ansızın giriveriyor ve bir hayat o an sönüp bitiyor.

 2. Sizi şöyle özetlemek istiyorum.
  Manyaksınız
  Muhteşemsiniz
  Samimisiniz
  Bu sporu yapıyorsunuz. Bu kadar emeğe bu prodüksiyona en az 5 milyon abone yakışır. Başarılarınızın devamını diliyorum. 👍💛🗽🥇

 3. Atik ailesi video yayınlamayı bırakmalı çünkü her video attığında sönmez çadır fiyatı uçuruyor.Yaklaşık 1 veya 1.5 ay önce London prestije çadır 9700 TL idi sonra 11400 oldu sonra 15200 oldu şimdi 20000 oldu hadi kur artıda bukadarmı olur ne oluyor biz hep videomu izlicez hayal oldu bu fiyatrlardan sonra.Atik ailesi hep sizin yüzünüzden 😉😊

 4. This is so beautiful⚘ It just proves all the world was covered in water. It clearly looks like all of that was under water for a long time a long time ago, just like the grand canyon in america even Africa has a place like the grand Grand Canyon. The world was covered with alot of water for sure. Very Romantic tent also!

 5. Ülkemde aşık olduğum ilk ve tek yer, defalarca gittiğim halde doyamıyorum Kapadokya' ya. Muhteşem bir yer. Gerçi ülkemizin her yeri muhteşem , her yerine hayranım . Ne güzel yerdesiniz. Yani Özgür oğlum kahvaltıda da kuru soğan yedin ya, ne deyim ben..🤣🤣🤣 Videolarınızı zevkle izliyorum, sağolun gençler.

 6. 5:47
  Aslında bu kanaldaki Özgür karakteri kırsal kesimdeki insanı
  Ebru karakteri seküler insanı özetler nitelikte oynanmaktadır. Her birisi ortak noktada "doğada" doğayı sevmekte buluşmaktadır.
  (İRONİDİR)

 7. This place is a masterpiece of nature. Your camping tent is very big, very nice and comfortable. the interior of your camping tent is beautifully decorated, of course thanks to the feminine touch

 8. ÖZGÜR KARDEŞİM MERHABA DİKKATE ALMANI İSTERİM AKRANINIZ OLARAK VİDEOLARINIZI İLK 15000 ABONEDEN İTİBAREN AİLECE SEVEREK İZLİYORUZ , MERAKLA YENİ BÖLÜMLERİNİZİ BEKLİYORUZ. VİDEOLARINIZ GİRİŞ GELİŞME SONUÇ OLARAK UZUN İDİ ŞİMDİ SADECE GİRİŞ VE SONUÇ VAR ÇADIRI KURUYORUZ ARDINDAN TOPLANIYORUZ LÜTFEN NASIL BAŞLADI İSENİZ O ŞEKİLDE ÇİZGİNİZİ BOZMADAN DEVAM ETMENİZİ SÜREYİ TEKRAR UZUN TUTARAK HEYECANIN DEVAM ETMESİNİ İSTİYORUZ SELAMLAR.

 9. Bana cevap veren bir söz..
  Yer eskisinden daha güzel olsun! Çevreye gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim ve yaptıklarınız için teşekkür ederim..
  Kuveyt'ten sevgiler

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *