HEJT PARK 266: ROSJA RYWALEM POLSKI W WALCE O MUNDIAL! SMOK, POL I PIELA PO LOSOWANIU PAR BARAŻOWYCH

✅ Oglądaj wszystkie mecze Bundesligi: https://bit.ly/viaplaypolska
Celne i natychmiastowe podanie z banku do banku? Tylko Przelewem na telefon BLIK w mobilnej apce bankowej! Więcej informacji znajdziesz na: https://blik.com/jak-korzystac-z-blika#przelew-na-telefon
SUBSKRYBUJ #KanałSportowy: http://bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY
➡️Odwiedź nasz sklep: https://bit.ly/SklepKanaluSportowego
#HejtPark – Przejdźmy Na Ty – Tomasz Smokowski, Michał Pol i Wojciech Piela opowiadają na pytania po losowaniu par barażowych do MŚ 2022 w Katarze! Zapraszamy!

(Visited 3 times, 1 visits today)

You might be interested in

Comment (88)

 1. Głosem milionów kibiców w Polsce,apeluje do prezesa Kuleszy,aby wpłynął na trenera Souse w sprawie powołania Sebastiana Szymańskiego do kadry.GWIAZDA LIGI ROSYJSKIEJ MUSI BYĆ I STRASZYĆ RYWALI!!!🇵🇱👍

 2. i co hejterzy! Sousa wiedział co robi🙃😉 a tak bardziej szczerze, moim zdaniem Sousa był przehajpowany, a później szajba odbiła komentatorom w drugą stronę… A tymczasem prawda futbolu jest taka, że to wcale nie była aż taka głupia decyzja. Piłkarze dostali zimny prysznic, przekonali się ile znaczą bez Lewego. Lewy sobie odpoczął jeden mecz, pewnie bardziej mentalnie… co może się pozytywnie przełoży na wynik w barażach wiosną. Drużyna miała zareagować pozytywnie na brak liderów, mieli się wyłonić nowi liderzy. I w sumie – Moder szarpał, Zielu miał kilka momentów. Jeżeli chcemy myśleć o tych mistrzostwach poważnie, to oni plus Klich, plus Lewy, Krychowiak i Glik będą musieli dać nam coś ekstra. Sousa zna psychologię piłkarza, bo jest niezłym psychologiem, a sam był wybitnym piłkarzem i trochę się na futbolu zna. Tyle.

 3. Sebastian Szymański! Jeśli ktoś jest sceptyczny to polecam zobaczyć sobie chociaż skróty meczów z jego udziałem w lidze rosyjskiej (środek pola) i statystyki.

 4. i tak na ten mundial nie awansujemy !!! szkoda tylko że Italia i Portugalia grają w jednej drabince bo to oznacza że ktoś z tej dwójki nie pojedzie na mundial a to na pewno wpłynie negatywnie na poziom turnieju. uważam, że tak jak ze względów politycznych Rosja z Ukrainą nie mogą ze sobą grać, tak samo trzy najlepsze zespoły z drugich miejsc nie powinny grać ze sobą w barażach. Może ktoś kiedyś na to wpadnie.

 5. Rosja Szwecja Czechy 🇵🇱Polska 🇵🇱 Awans pewny jesteśmy faworytem 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🎂🎂🇵🇱🎂🇵🇱🇵🇱🇵🇱🍓🍓🍓🍓

 6. Że Rosja jest do ogrania – wie każdy. Mecz jest na ich terenie, więc łatwo nie będzie, ale szansa jest. Przede wszystkim trzeba kibicować "Knedliczkom", żeby ograły nieleżącą nam kompletnie Szwecję. Na pewno większe szanse mielibyśmy w meczu z Czechami niż Szwecją. Zadanie dla nas – musimy zagrać megaofensywnie w Moskwie i liczyć na wygraną Czechów. Jeżeli wygra Szwecja, to my jej na bank nie przejdziemy. Nie ma tam indywidualności, ale to drużyna wysokich facetów, która dobrze gra na turniejach.

 7. Chciałbym wierzyć ale w Rosji nasi ostatnio wszystko przegrywają. Z Japonią udało się ale Fabiana brak. Szczęsny puszcza pełno bram. Rosjanie zawsze są oskarżani o doping. Testować i dyskwalifikować.

 8. Ta nasza ścieżka B przypomina mi grupę z euro 2012 tylko zamiast Szwedów byśmy wstawili Greków i mamy. Pamiętacie które wtedy zajęliśmy miejsce? No to powodzenia.

 9. Nie bądźmy takimi optymistami wiadomo ze Rosja lepsza niż Włochy czy Portugalia ale jak mamy być optymistami przecież polska gra taką padake ze rosja to sa Himalaje juz dla nas, nie mamy żadnych argumentów prócz Lewandowskiego tu wszystko się może zdarzyć i ten piątek potykający się o własne nogi piątek niech wyjdzie w pierwszym składzie to jest koniec!

 10. Panie Pol zlituj się. Przestań ślumpać, siorbać, akcent z języku polskim pada na drugą sylabę od końca. Do chuja wafla. Dziennikarzyno.
  I nie właź w słowo jak ktoś mówi. Dramat nie dziennikarstwo.

 11. To nie chodzi o to z kim gramy.Teoretycznie tak,w praktyce bez znaczenia. Zeby wygrac te baraze,to druzyna musi grac odwaznie i z wiara.Odwaga to u naszych graczy jest na piziomie 0. Bedzie jak zawsze ,czyli wpierdol.Inaczej byc nie moze.

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published.