Çok Güzel Hareketler 2 | Kadınlar Susarak Gider 2 (13.Bölüm)

Yılmaz Erdoğan’ın yönetimindeki atölyeden çıkan “Çok Güzel Hareketler 2” yeni bölümleriyle sizlerle.

Çok Güzel Hareketler 2 Resmi Hesapları:
https://www.instagram.com/cokguzelhareketler2/
https://twitter.com/CokGuzelHareket
https://facebook.com/cokguzelhareketler2

► Çok Güzel Hareketler Kanalına Abone Ol: http://goo.gl/inzjIu

► BKM Kanalına Abone Olun: http://goo.gl/rq6Yql

► BKM Müzik Kanalına Abone Olun: https://goo.gl/xmCkJH

#BKM #ÇokGüzelHareketler2 #YılmazErdoğan #BeşiktaşKültürMerkezi #BkmMutfak #Çghb #Çgh2

(Visited 1 times, 1 visits today)

You might be interested in

Comment (905)

  1. Harika skeç ayselin oyunculuğunu eleştiren var ama ortada yapmacık bır durum yok gerçekten böyle tezcanlı insanlar var ayrıca bu muazzam ve anlamlı skeci o yazdı çok az kişinin yapabileceği bişey bu..

  2. gidip gelip bu skeci izliyorum, çok güzel. ancak Birsel'i her ne kadar sevsem de biraz abartılı bir oyunculuğu olduğu inkar edilemez bi gerçek. olsun,yine de çok güzeldi:)

  3. Kadın kendi evinde kuma gibi oldu. Hamdi Fikri ikilisi çok iyi 💕💕💕. Yer yatağı da bunun daha cekilmez.olan versiyonu. Hamdi'nin evden hiç gitmiyor oluşu, Fikri'nin rahatsız olan esinden habersiz kalması falan….
    çok iyi ilişki dersi vermiş Birsel eline sağlık 💕💕💕💕💕💕💕💕💕

  4. Oğuz Cenan Birsel ucu de muhteşem kalemsor sayılır. Ikisi çok iyi skeç yaziyo ucu çok iyi oynuyor. Gizi shipim oğuz Cenan di neyseki ağır hayranlık dönemini yavaş yavaş atlatıp normale döndük.

  5. Altyapıdaki kişilerden bazıları esas kadroya geçsin diyorsunuz ama burada birbirleriyle harika uyumlular eğer buradakileden bir kaç kişi esas kadroya giderse güzel olmaz bence. Çünkü burada harika uyumlular. Ama esas kadroyla direk altyapı yer değişmeli bunlar ALTyapı kelimesini hiç ama hiç haketmiyorlar ve esas kadro olmalılar. HARİKASINIZZZZZZZ👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

  6. Emin Oğuz Çelebi ve Cenan Adıgüzel , Çok güzel oynuyolar skeçleri . ikiside bence Asıl kadroya geçmeli . En çokta Komikliklerini çok seviyorum . Ve bilerek Alt yapı skeçlerini izliyorum . Çok iyiler .TEBRİKLER 👏. Nazar deymesin 🧿🧿

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *