Büyük Hesaplaşma (94.Bölüm) – Çok Güzel Hareketler 2

“Çok Güzel Hareketler 2” 94. bölümü ile yayında! 👉 https://youtu.be/YHcKU77D7ng

Çok Güzel Hareketler 2 Resmi Hesapları:
https://www.instagram.com/cokguzelhareketler2/
https://twitter.com/CokGuzelHareket
https://facebook.com/cokguzelhareketler2

► Çok Güzel Hareketler Kanalına Abone Ol: http://goo.gl/inzjIu
► BKM Kanalına Abone Olun: http://goo.gl/rq6Yql
► BKM Müzik Kanalına Abone Olun: https://goo.gl/xmCkJH

#BKM #ÇokGüzelHareketler2 #YılmazErdoğan #BeşiktaşKültürMerkezi #BKMMutfak #Çgh2 #BüyükHesaplaşma

(Visited 1 times, 1 visits today)

You might be interested in

Comment (143)

  1. Bu kadar büyük kitlelere hitap eden bir program olarak bu skeç hiç yakışmadı. "Engelli değil sadece elmacık kemikleri çıkık" cümlesi ile fiziksel bir kusur olarak bahsettikleri elmacık kemiklerini engelli birine yakıştırıyor olmanız üzücü. Konuşamayan birinin "çıkardığı sesler" ike güldürmeyi amaçlamanız da öyle. Toplumsal konularda danışmanlık almanızı öneriyorum.

  2. Maalesef bi kaç bölümdür sadece bi skeç çok güzel oluyor bu bölüm öyle bir skeç de yoktu. Sizden daha iyisini bekliyoruz. Umarım diğer bölümler daha güzel olur, Arif de gelince ortalığı inletir, özledim seni Arif♡

  3. Yılmaz hoca yi aratan bir skeç. Yılmaz hoca burda olsa derdi ki gerçeklikten uzak bi skeç. Cebinde parası olmayan adamın lüks lokantada ne işi var, önünde geçmez.

  4. Giden oyuncu sayısı kalan oyuncu sayısından az.. kalanlarda da gayet kaliteli oyuncular var elbette ama her skeçte aynı oyuncuların oynaması tat kaçırıyor. Eski sezonları özledim

  5. Bu bölüm skeçlerin böyle içi boştu ya. Tamam komik ara ara güldük de bu adamlar oraya nasıl geldi, niye geldi, paraları olmadığını yedikten sonramı aklına geldi, sonra hacı selenle sevgilimiydi, neydi onlar??? Tamam altı üstü skeç bu kadar şeyapmamak lazımda bu kadarda boş olmaz ya. Oldu olacak iki arkadaşın komik bı diyaloğunu yapın gülelim geçelim.

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *