Arturas Orlauskas “Iš kiemo pusės” #234 informacinė satyros ir humoro laida, 2022 09 09

Visuomenininkas, aktorius, režisierius, renginių vedėjas, Artūras Orlauskas
Dėl vestuvių, jubiliejų ir renginių vedimo teirautis iš anksto el.paštu: [email protected]
Facebook
https://www.facebook.com/arturas.orlauskas.9
Telegram
https://t.me/arturasorlauskas

PARAMA KANALO KOMANDAI:
https://www.patreon.com/arturasorlauskas
arba pavedimu:
Komiko teatras, sąsk numeris LT985010900014006106
pavedime parašyti “parama”

You might be interested in

Comment (135)

 1. Kaip smagu nauja laida pasirodė. Tiek įvykių tutim, kad laida po laidos. Smagu pažiūrim. 👏👏👏👍. 66 laidukės liko iki 300. Pažiūrėsim kaip peržiemos namukai A+++. 😂😂😂👍

 2. Akivaizdu,kad norint kurti naują nuostabų pasaulį reikia pilnai sugriauti senąjį. Ką mes ir matome.Akivaizdu ir tai kad žmogos vykdančios ši planą paliks ši tobula pasaulį nepriklausomai nuo plano rezultatų, vienu atveju liudininkai nereikalingi kitų teisingumo gelijotina 🤗

 3. Soroso šunys net nesupranta ,kur juos veda o jie griauna valstybe bastiona kuris tiem trilijonieriam peilis šimtmečius vogė išnaudojo ,dabar pajuto ,kad žmonės bunda tampa nebevaldomi stengiasi naikint ,kokiais isgamom reikia būt naikinant tauta valstybe net tas bankų šuva nausėdukas iš ten atvarytas !,ps sorosas ir rinko visus pyd ,paleistuves kurios dabar ir bando griauti šeimas ,valstybes ,grybe nežinota ,blinke nu jų veikla SSSR buvo sekretorė ,kavutes nešiotojos ir taip pirtelėse nugarų trynejos ,lanzbergis atvedė visus kgbistus į Lietuvos valdomus organus ,koks jis valstybės vadovas !?

 4. Daugumoje šalių vyksta protestai, o va mūsų žmogai nieko nedaro ir leidžiasi, kad tie parazitai toliau bujotu. Baideno pasisakymų negalima suprasti, nes jis jau nelabai orientuojasi nei laike nei aplinkoje. Idiegs nuotolinio nuskaitymo elektros energijos skaitiklius už mūsų pinigus, kurie ateityje, galimai, rodys pieno riebumą, t.y. rodmenys neatitiks tikrovės

 5. O seip nereikalingas nei Nausėda nei vyriausybė ,nei valkatų šeimas ,kuris turėtų prižiūrėti vyriausybe ,gautų koks paštininkas įsakymus iš klintonines ,Busines gaujos ,ir nauda didesnė pinigų švaistyti nereikės valkatas sert !o tvarka tokia pati ,?

 6. zmoniu populiacijos mazinimo planai pradejo is samokslo teoriju lygmens pereiti i praktini lygmeni t.y. nieko neturesite ir busite laimingi ir aplamai, zemele padekos, jei kokais 25% zmoniu populiacija sumazes, dideli laimejimai Lietuvoje mazinant gimstamuma kvaili ir provokuojantys valdzios veiksmai ir cia tik vietiniu teritorijos administratoriu sunybes. Sizofrenokai seniai savo planus paskelbe tik ar tikintys mokslu pagaliau patikes, kad juos nori isvesti is isikunijimo t.y. i dvasiu pasauli pagreitintu budu.

 7. Aliejus atpigs vien a ,navicki įmetus į spaustuvus kiek isbektu ,maistui netiktų bet traktorius važiuotu ,kiek jis kėlė ranka kengdamas Lietuvai ,tai gal hektarą suart galėtų vis šiokia tokia nauda būtų

 8. Ar jūs žinote kad tiek Lietuvoj tiek Latvijoj jau gaminami saldainiai su su maltais vabaliukas? Ir dar vienas dalykas mus užgrobe ne ateiviai bet piktosios dvasios tai yra mūsų priešas kaip nugalėti manau melstis arba klausti ekzorcistu gal galvojat kad aš kliedziu? Mūsų išrinktiej daro viską kas negerai kad yra nuodėminga narkotikai lyčių keitimai vaikų pratinimas prie tokių dalykų ar tai ne šėtono darbas?

 9. Cía dar didelis klausimas kas yra teroristu remejai.Prisiminkime kas dave garantías Ukrainos prezidentui Janukoviciui ir is kitos puses organizavo ir palaike ginkluota valstybes perversma- JAV ir Europa!!!!!!!

 10. Nesuprantu niekaip policijos pozicijos.Vokietojoj į protestą susirenka 100 tūkstančių ir daugiau ir niekas ten nevaiko.Tiesa,policija budi,policijos būna daug,saugo ir pačius protestuotojus,bet kad neduotų leidimo protestui tai negirdėtas "bajeris"

 11. Auto su ispjautais karbiuratoriais puikiai iliustruoja saikos IQ. Butina Gentvilo, Kreivio ir Armonautes, kai jau ten visu ministru psichologines dvasines sveikatos testavimas.

 12. Kol mes durneliai kariaujam vertybėmis, JAV toliau prekiauja ir tik didina apimtis ismesdama Europa iš rinkos. JAV be rusiško urano savo AE užgestų lempos. Nes 90 % perka iš Rusijos. Mes uždrausim rusams atvykti pas mus, o JAV nedraus, nes JAV nėra kvaila, reikia gabių žmonių, kapitalo, santykių. Bet pagyrė MUS už iniciatyvą.

 13. Ko gero karo lemptis aiski, ukrainos valdzios pakeitimu. Viso to kaina europos pilieciu nuskurdinimas ipac tokiu neturtingu saliu kaip lietuva. As pries kara bet ne kvailys.

 14. Reikia jiems pensininku tik vienos pensijos dydi duoti, kaip atlyginima per menesi metu metus – gal tada prades mastyti ir logiskus veiksmus daryti. O dabar, kitaip nei apgailetinos išgamos ju vadinti neimanoma.

 15. Gal ir geriau, kai dabartiniai ministrai su premjere atostogauja ir kuo ilgiau, ypač Gabriukas su salemonu, tai mažiau gyvenime visokių nesąmonių, žmonių erzinimo ir pavojaus, kad įvels Lietuvą į karą su Rusija.

 16. Šiai dienai ,manau kad apie 90% technikos yra be karbiuratorių.🤣🤭Kaip Artūras paminėjo naujos technologijos,tai įpurškimas,tiek benziną,tiek dyzeliną naudojantiems automobiliams.Krovinius vežančios furos naudoja dar pažangesnes technologijas ,tai priedas prie kuro Ad blue.Sako gali nuo duslintuvo pasijungti žarną į kaukę ir ramiai kviepuoti,ant tiek švarus išmetimas🤔🤐

 17. Prieš antrą pasaulinė karą upėje Merkys buvo 5 užtvankas iki Jašiūnų miestelio kurios suko malūnus ir gamino elektra gatviu apšvietimui. Dabar nėra nei vienos ar mes degradojam ??? O pasaulije statomos dabar 10 mega užtvankų tik nelietuvoi

 18. Aciu Arturai uz issamias laidas, kurios aiskiai pasako, kad didesne dalis valdanciuju turi sedet teisiamuju suole, o beveik visa likusi dalis turetu palikt uzimancius postus. Ir tai tiesa, apie tai zino visa Lietuva, tik ar kada nors bus imtasi kokiu nors veiksmu……………………..

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published.