AKINCI BÖRÜ REHİNE KURTARMA OPERASYONU

Herkese Merhaba
Akıncı Börü Ekibimizin almış olduğu eğitimle gerçekleştirdiğimiz rehine kurtarma operasyonu videomuz sizlerle.
Daha fazla eğitim , operasyon , askeri yaşam videolarının gelmesini istiyorsanız kanalımızı abone olup videoyu beğenmeyi unutmayın 🙂
İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
Reklam ve İş Birlikleri İçin : akinciboruakademi@gmail.com – fatihssungurtekin07@gmail.com
İnstagram : akinciboruakademi

You might be interested in

Comment (469)

  1. Bu gerçek bir rehine kurtarma operasyonumu yoksa eğitim amaçlı kurgumu ? Dalga gecmek icin demiyorum merak ediyorum . ( bu yorumu videoya ilk basladıgında yazmıstım sonralardan anladım gerçek olmadığını 😉 )

  2. Hayırlı olsun abi kanalı yeni gördüm sanırım yeni açıldı. Umarım bütün videolarını daha öncede belirttiğin gibi "sadece airsoft tüfekleri" ile çekersin bu video da ki gibi 😉 . Bu arada öneri vermek istiyorum videoları Airsoft savaşı haline getirirseniz, yani farklı gruplarla karşılıklı bi çatışma ortamı şeklinde çok daha fazla etkileşim alırsınız abi eğitim videoları bi süre sonra tıkanacaktır çünki. Güzel profesyonel bi ekip kurup davet uzerine takimlara karsi oyunlar heycan verici olabilir. Ama "sadece airsoft tüfekleri" ile 😁 saygılar hocam.

  3. Farklı ve güzel bir konsept olmuş, ne kadar dikkate alırsınız bilmem ama her ne kadar masum olsalarda airsoft oyuncakları, tehlikelidir, Gözlük kullanmanızı tavsiye ederim.

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published.