5 секунд тому! Атамси, по залізній Кримській дорозі. Міст струснуло – цілі ешелони. Це таки сталось

Ось про що мовиться.

Друзі ми в соціальних мережах.

Telegram – https://t.me/NAS_info
Instagram – https://www.instagram.com/nas.inffo/
Twitter – https://twitter.com/NasInffo
Patreon – https://www.patreon.com/nas_inff0

You might be interested in

Comment (411)

 1. І як Вам така ідейка?
  Нам не вірили – коли ми писали, про Новофьодоровку, Саки та інші бази в Криму.
  А ми попереджали що їх рознесуть?
  Так міст струснуло – і вже не вперше, по ньому біжать окупанти в сторону Росії.
  Міст рано чи пізно знесуть.
  Атамс – Грім чи будь яка інша зброя.
  Ви не вірите?
  А ми віримо!
  Тому і пишемо!
  Ставте вподобайки, пишіть коментарі.
  Як гадаєте, міст впаде? Бо для нас він уже упав. Це все вирішено.

 2. Господи Боже наш допоможи нашим воїнам вигнати ту нечисть то зло з нашої землі! Дай їм Боже здоров'я сили успіху хитрості і розуму!!!

 3. Хлопці вояки ви неймовірні дивуєте весь світ своєю відіагою Україна пишається вами, все буде Україна. Слава ЗСУ!!!

 4. Дай Боже завалити кримський міст . Також пустити на росдумуі хлопок . Нелюдів , що напали на Україну , руйнують міста, і вбивають всіх без винятку знайдемо через роки , через віки і помстимось .

 5. В ходе успешного контрнаступления на харьковском направлении, украинские вояки успешно заняли все морги северовостока украины😂🤣😂.

 6. Я звісно не тактик. Но не краще було б таку інформацію замовчувати щоб це було несподіванкою?
  Після оприлюднення інфи по нептунам був прильот в завод виготовлення комплектуючих

 7. ага ну-ну..пи"деть не мешки тягать.. сколько всего слышу я…Нато ху@то.. только вот страну бомбят по злому..действия? Героям слава..слава ЗСУ…

 8. ,Давно треба було будувати ракети середнього радіусу дії ,а не дороги, щоб рашисти швидше займали нашу територію, Ганьба!

 9. Очень хорошая информация, только для кого? Звучит так:"Разрабатываем , скоро изготовим, срочно принимайте меры". Не хватает только адресов КБ и предприятия изготовителя. Вы чьих будете господа информаторы? Не иначе идея исходит из ОП. Тогда вопросов нет!!!

 10. То все добре, але менше би тринділи журналюги про можливі плани ЗСУ. Щастя любить тишу . От коли щось відбулося тоді – хоч цілодобово.
  Слава Україні.

 11. Глава Пентагона 9 сентября 2022г заявил, что успехи ВСУ в Харьковской и Херсонской областях «очень обнадеживающие»…
  Министр обороны США Ллойд Остин заявил, что украинские военные достигли определенных успехов во время контрнаступления в Харьковской и Херсонской областях.
  Об этом он сказал во время пресс-конференции в Праге сегодня, сообщает Reuters.

  – мы видим успех в Херсонской области, мы видим определенный успех в Харьковской, и это очень, очень обнадеживающе…

 12. Так що 5 секунд тому? Я так і не зрозумів, впиздячили чи не впиздячили, чи просто бабло рубаєш на переглядах, а????????

 13. Нічого не зрозумів?! Назва одна, А голос за кадром говорить інше. Знову ці клікбейти. Отписка якась маячня кожний ролік.

 14. Хорошие новости,у нас есть замечательные умные головы,ждём наше оружие,нашу гордость,которое защитит рубежи нашей земли и всех живущих на ней!

 15. cмc офицера всу

  Под Купянском идет замес, страшнее Балаклейского. Потери несём тяжелые. Противник аэромобильным способом перебрасывает кучу резервов, в сам город уже прибыли «вагнеровцы». Авиация буквально не слезает с неба. Слыша об этом в душе возникает поганое ощущение засады… Твою мать, если все это реально окажется засадой стратегического уровня ???

 16. Слава нашим воінам. Слава Україні. Україна переможе рашистську нечесть. Гоніть геть із України рашистів фашистів.

 17. Why you are calling videos by the name of actions, that not happened yet? Вы врете в заголовках только привлечь внимание и говорите о том что не случилось!!!

 18. Після цієї війни Україна буде мати найбільше озброєння за рахунок своїх оборонних заводів.люди матимуть роботу. Слава Зеленському,який в цьому бардаку вже намагається робити порядок
  .от вам і комік.

 19. Слава Украине Слава ВСУ ..Автор опять вводит в оману глядачив ……Назва контенту не дийсна !!! Слава Украине контенту дизлайк Автор новости отличные но..не вводите в оману глядачив

 20. Внутрішніх саботажників, які заблокували Ракетні програми України, озвучити офіційно і перевішати на стовпах з табличками, на Майдані!!! В Києві київських зрадників, які саботували розвиток озброєння для захисту України від московіі, а в областях – місцевих саботажників!!!
  Усіх привладних, хто втік з 24.02.2022 з України – з посад держслужбовців давно треба ПОЗНІМАТИ, а не стаж накручувати в Кадрових підрозділах і тіхаритися за 50 % відкатів !!! За це відповідають ДЕРЖСЕКРЕТАРІ органів влади та Нацдержслужба!! Прикладів вдосталь, але «дивна» бездіяльність Держсекретарів та Нацслужби!!
  Зелені насадження в Україні не чіпати та оберігати!!

 21. Навіщо про це сповіщати??? Робіть це все мовчки!!! Тобто – це має бути секретно, щоб ніхто, і ніщо не завадив сдійснитися цій справі!!!!!
  Та скільки ж можна про все розголошувати??????
  Ви, що, теж зомбовані, чи що?????? Чи вам начхати?????
  Ви, що не розумієте, що війна через ваші довбані язики затримується і затримається надовго????? Чому це до вас ніяк не дойде??????
  Ви, що не можете робити це мовчки?????
  Тихіше їдеш, далі будеш!!!!!!!!!
  Інакше кажучи, так і не дочекаємось кінця війни!!!!!!!!

 22. Я всегда знала, что украинцы умные, изобретательные люди.Эта война показала, что надо иметь свою сильную армию ,тогда никто не посмеет на нас напасть.

 23. Лишний раз убедилась в брехливости этого канала. Ведь зарекалась никогда больше не вестись на это вранье.И никому не советую .

 24. ХАЙ ГОСПОДНЯ РУКА СИЛИ ДУХА СВЯТОГО БУДЕ НАД НАШОЮ УКРАЇНОЮ І НАД НАШИМИ ВОЇНАМИ, ЗБЕРЕЖИ ГОСПОДЬ І ДАЙ ПЕРЕМОГУ НАШІЙ УКРАЇНІ

 25. Міст струснуло?..Ну і "мудаки" Ви.. Скільки людей і скільки разів Вас просили не писати брехливих заголовків.І інформація теж дуже давня.Ви що там,щось курите?..

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published.