Таємний код віри. Великдень – перемога над смертю

У проекті “Таємний код віри” священник Георгій Коваленко ставить хвилюючі запитання і шукає на них відповіді в істориків, філософів та релігіознавців. Що пам’ятає людина, яка пережила клінічну смерть? Чи варто дослухатися до апокрифів? Як служить Богові і людям тюремний священник Олександр Клименко, відомий завдяки “Голосу країни-7”? І в чому істинна суть Свята Воскресіння Христового?

You might be interested in

Comment (104)

 1. Хто може сказати скільки разів знімали кожну сцену даного фільму,от мені цікаво ця правда іскреність,прозвучала на одному диханні ,чи просто завчено по сценарію ????😩Я багато чого знала з цього що сказано ..Ще б люди самі хотіли правду знати і в біганині за яйцями і пасками звернули б увагу на щось більше

 2. А вот мне интересно, на что вы все надеетесь??? — независимо от вашей принадлежности к религии / идеологии / "философии".
  Вы знаете что 2032 год может стать последним для человечества???
  Как вы думаете, оставшегося времени достаточно для того чтобы изменить мир, изменить психологию людей и спасти его???
  — Дорога каждая минута, а как вы узнаете, кто Спаситель???
  Вы напрочь забыли историю Иисуса почему-то считая, что он обязательно должен быть у власти, знаменит, богат… Вы даже забыли о том, что приняли его только после смерти его, вот только теперь будет иначе. Если этого не сделаете сейчас, то принимать его будете уже на смертном одре!
  Помните, спасение утопающих дело рук самих утопающих и потому один я ничего не могу изменить в этом мире т.к. ВЫ ДОЛЖНЫ СДЕЛАТЬ СВОЙ ВЫБОР САМИ! — ЖИТЬ ИЛИ УМЕРЕТЬ???
  Не я, а ВЫ сотворили мир в котором для того чтобы решить все беды и несчастья человеческие нужны деньги, мне же Ваши деньги не нужны, более того, если Вы того заслужите, я сам обеспечу вас… деньгами. Деньги, сейчас это наверное наиболее подходящий ответ. Думайте, что ВЫ можете сделать для того чтобы я исполнил пророчества, исполнил своё Предназначение, и предлагайте.

  То, что Вы называете церковью никакого отношения к Церкви Бога не имеет! И боится прихода Сына Человеческого, от того и препятствует воплощению предсказанного, что и ведёт к гибели всего рода человеческого. А если это и можно назвать церковью, то церковью сатаны! Откровение 17-19 главы вам в помощь.

 3. Про фізичного батька Ісуса. Мун Сон Сьон говорив, що він таки був, і це – Захарія, батько Івана Хрестителя. Ісус – справді Христос, бо народився особливим чином, без первородного гріха. У цьому його відмінність від усіх пророків і святих. Християнство має силу, проте вона не в розп'ятті, а у воскресінні Ісуса. Три дні він перебував у пеклі, і зміг воскреснути як духовний Месія. Але надія глибоко віруючих християн – його Друге пришестя.

 4. Очень познавательно,интересно.Узнаешь много нового,неизвестного.Ждем еще таких научно-изыскательных фильмов!

 5. Легенда о пребывании Иисуса в возрасте с 13 до 29 лет в Тибете впервые появилась в книге Н.Нотовича в Париже в 1894 году. Выдающийся ученый-востоковед Макс Мюллер в том же году доказал, что опубликованный Нотовичем текст, подделка. Летом 1895 г. профессор Дж.Дуглас посетил тибетский монастырь в Ладакхе, о котором писал Нотович, и не нашел там ни никаких следов посещения его русским путешественником. О «манускриптах» там тоже ничего не было слышно. Дж.Дуглас, как и М.Мюллер, пришел к выводу, что публикация Нотовича – фальшивка.

 6. передача полный бред…искушение для неокрепших умов, печально все это….жаль Коваленко.

 7. Серія цих фільмів просто надзвичайна, дуже цікаво і захопливо. Якість як завжди на високому рівні. 👍

 8. Прикро бачити як суспільство клерикалізується. Передача цікава, добре знята, але від цього не менш безтолкова. В масову культуру вносяться відверто фрікові теорії про тибецький період життя Ісуса, ніби документальними свідчення життя Ісуса мене тільки переконали в тому що достовірних свідчень його життя немає. Якщо говорити про передсмертні видіння, то для об'єктивності варто було б дати коментар невропатолога, бо без такого коментара все це схоже на маніпуляцію. Стосовно археологічних свідчень вірувань і уявлень давніх людей про загробне життя, душу – більшість сказаного, м'яко кажучи, припущення, а то і взагалі вигадки. Дуже важко сказати щось достовірне про релігійні уявлення дописемних народів, гіпотези що грунтуються на археологічних свідченях чим розлогіші тим менш наукові, їй неможливо перевірити на достовірність. Нажаль, на українському телебаченні немає справді науково-популярних передач, журналісти в гонитві за синсацією нехтують об'єктивність і науковістю. А це призводить до поглиблення забобонності, поширення не наукових поглядів і відвертого мракобісся.

 9. Чому священників називають Отцями. коли в Бібліі ясно сказано: Не називайте нікого отцем, бо один ваш отець. той що на небі. Зверніть увагу _ НІКОГО. Чи може Біблія – це не основа християнської віри? АДЖЕ БІБЛІЯ Це слово Боже. Поясніть мені будь ласка бо це питання мене бентежить ще з дитинства

 10. Гарно знято, велику справу робите. Але маю декілька запитань:
  Які саме "новітні дослідники" вважають документ про перебування Ісуса в Індії фальшивкою? Імена і прізвища.
  Які докази того, що Йосиф, земний "батько" Ісуса, мав перший шлюб і від нього дітей? Їх тут взагалі не наведено.
  Я знаю, що євреї взагалі не розрізняли поняття "кузин" і "брат". У Йосифа був рідний брат Алфей, який мав 4 дітей (відповідно, двоюрідних братів Ісуса): Симона, Йосифа, Якова та Юду. Наймолодші – Яків і Юда (Тадей) – із 12 апостолів, тож, коли Лука (8, 19) пише "До Нього ж прийшли були мати й брати Його", скоріш за все має на увазі Марію та кузенів.

 11. Бред. Людей обманывает. Человек(Г.Коваленко) который оставил Бога идет во все тяжкие.

 12. Да, очередное лукавство, как и во всём сериале! Цель сериала вообще, для тех кто мало читает Библию, и мало информирован Истинной, и слаб Верой, вообще уничтожить оставшуюся духовность человека, и доведения его до животного состояния, чтобы исполнить дьявольскую миссию. Я так и думал, что со входом в Евросоюз всё это начнётся, вот началось. Но я думаю теперь, что будет наоборот чем планировали сатанисты, они хотели уничтожить оставшуюся самую главную страну на планете, которая хранит Истинную религию, но Бог зная что хочет дьявол даровал некоторым людям в нашей стране такую силу веры, что произойдёт обратное, эти истинные православные люди исцелят многих европейцев.

  Чего тут бояться, смерь это спасение, окончание периода испытания. Бог слышит молитвы и внутри и снаружи и видит и чувствует, Всё во Всём. Страх это грех, ошибка. Для тех кто прилепился к чему сейчас, это страшно, а для тех кто понимает что с новым телом рамки будут шире, это спасение. Исполнение заповеди "Не убей" и разумность всей вселенной, не дают христианину убивать, а не страх.

  От Матфея святое благовествование
  Глава 4.

  5 Потом берет Его диавол в святой город и поставляет Его на крыле храма, 6 и говорит Ему: если Ты Сын Божий, бросься вниз, ибо написано: Ангелам Своим заповедает о Тебе, и на руках понесут Тебя, да не преткнешься о камень ногою Твоею.
  7 Иисус сказал ему: написано также: не искушай Господа Бога твоего.

 13. ну как священник Георгий Коваленко может распространять бред про то, что Иисус был в Индии?! Иудей Иисус – ему нечего было там делать!

 14. а вот медики говорят, что мозг когда умирает, продуцирует эти видения, и нет никакой гарантии что это не так

 15. нічого він не подолав, не брешіть, як люди помирали до нього, так само помирають і досі

 16. Не будем спешить с оценками….Рассуждению надо учиться…В этих фильмах показан поиск…все мы разные…и каждый воспринимает информацию по своему! «Ибо надлежит быть, – говорит, – и разномыслиям между вами, дабы открылись между вами искусные» (1Кор. 11:19).

 17. Та зрозумійте що ми всю свою язичницьку віру перенесли в християнство і доклали прославляти Христа та бібллія!А як інакше?

 18. Что вы тут умников изображаете и безтолковыми головами трясёте? Как можно искать Бога там где его нет?? Вне церкви…

 19. Коваленко умом тронулся уже, и он не сам ушёл из церкви, а его вежливо попросили, вот за такого рода передачек….

 20. Пане Георгій, дуууже дякую Вам. Ви мудра і дуже сильна Людина. Дууже поважаю Вас, бо Ви хочете знайти Правду, а це найцінніше ,що є на Землі.

 21. Ви хочете бачити Бога в реальному житті? Вірте Біблії – Ісус Господь прощав гріхи, вірте, він любов! приймайте Святого Духа – він покаже вам істину і силу. Ви знаєте тільки релігію 😱, і тоді ви вірите в брехню 😣 що Ісус навчався в Індії!? Це не правда! Він був до 30 років життя у своєї родини. 12-30 років = "І пішов Він із ними, і привв в Назарет, і був ім слухняний."
  💓🇺🇦✝️

 22. Після перегляду цієї передачі з'явилася впевненість у кращому житті через пізнання віри. Дякую!!

 23. Георгій, то хіба ти був священиком? Безтолковим отцем ти був! Таке враження, що ти ніколи священиком не був!

 24. 1:40 а потом пришёл бес и подсказал дорогу к"богу".
  Программа достойна только РЕН-ТВ. Именно там с программой про плоскую землю и планету Нибиру, ей там место.

 25. Серія знята гарно, як і інші цього серіалу.
  Але жодної суттєвої інформації розуміння Великдня, як основного релігійного свята природовірців слов'ян (язичників), а не християн так і не розкрито.
  Дизлайк за брехню та маніпуляцію релігійними образами.

 26. Немає доказів. Все передавадось усно. Вивчалось напам'ять.
  Зрозуміло, людська пам'ять дуже поверхнева, тому все неточно, недостеменно, невірно, неістинно.
  Хоч ідея таки залишилась. І більш нічого.

 27. церква завжди тормозить цивілізаційний розвиток( зокрема колишні спалення винахідників) але на даний час, поки що потрібна для державотворення, особливо зараз в Украіні.

 28. БЫТЬ ДОБРУ!!!! СЛАВА БОГУ-ТВОРЦУ РОДУ И СОЗДАТЕЛЮ ЭТОГО МИРА БОГИНЕ ЖИВЕ И ВСЕМ ОСТАЛЬНЫМ ЛЮДЯМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 29. VELYKDEN END V 1917 STALINYM !!! BYLO V PROSHLOM I VSE !!! NIXTO NE SPISHYT ZDOXNYT KROME PYTINYX = KYCHM = GORBACHEVYX = BOMB = YADIV =STALINYX=BREJNEVYX +++ !!!

 30. VELYKYY DEN DLA IZRAILA TILKY !!! ( V IZRAEL PO MILIARDY ZAPLATYLY PYTINY= BREJNEVY= GORBACHEVY V SEKYNDY I VELYKYY DEN MALY I VSE ) !!! OSTALNI NE !!!

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published.