Лобода пояснила, чому зрадила Україну, але так нічого і не зрозуміла

Блог про українську політику та актуальні події в нашій країні “СТЕРНЕНКО НА ЗВ’ЯЗКУ” 🇺🇦

🛡Допомога армії:
💳 моно 4441114454997899
💳 приват 5168745030910761
💎 PayPal – [email protected]

Підтримати канал:

💡Patreon https://patreon.com/sternenko
або https://www.youtube.com/channel/UC5HBd4l_kpba5b0O1pK-Bfg/join

💳 моно 5358380884698989
💳 приват 5168745032116250

👕 Ще продаю одяг тут – https://smerch.com.ua

📳 Telegram https://t.me/ssternenko

📸 Instagram https://www.instagram.com/s_sternenko

❗️Мій додатковий (резервний) канал – https://bit.ly/3qkdsCK

You might be interested in

Comment (7,138)

 1. этот певуий РОТ-лабуда-это резиновая надувная кукла "Фокси-Трокси" с тремя любовными отверстиями!!

 2. А в Україні вбивали людей то їй було байдуже а тепер хоче заробляти гроші в Україні Ганьба

 3. Дякую вам за вашу працю!!!!
  Пишаюся вами!! Ви чудова людина справжній патріот свого народу!!!!💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙

 4. троллі Ермака (який свою зраду прикриває ім'ям президента) під всіма відеозверненнями президента пишутть ось так :" Поважаю, ціную, вірю Вам, пане Президенте! ….Ви самий найкращий Президент світу ….ми з вами любий наш Президенте…..дякуємо вам пану Президенте що не залишили нас….слава нації …..і т.п.:" ще трохи і почнуть писати : цілуємо вас в дупу пане Президенте!!!! Бачте як їм добре при такому президенту , який не має досвіду щоб знищити агентів фсб , крадіжників гуманітарки ТА ТИХ ХТО ЛИШЕ ПОВІДОМЛЯЄ "ЗАТРИМАЛИ….ЗАТРИМАЛИ"….а про посадки не повідомляє…..!!!!! Як же ворогам комфортно працювати коли такий шановний президент у них !!!!!У троллів Ермака ніколи не виникає питань : чого не попередили та не евакуали прикордонне захоплене ворогом населення, яке загинуло ? хто размінував Чонгар та здав Херсон ? чого 2 роки Ермак собатував призначення антикорупційного прокурора ? чого сдали Азовців під фальшиву гарантію червого хреста який не надає таких гарантій ? чого бійці на передовій не получають обладнання яке місяць як перетнуло кордон України і т.д.??

 5. Яка ж лобода наївна і аморальна. Вона думає,що давши кілька інтерв'ю з метою відбілювання , зможе повернутися до України. Сиди на московії і надалі давай концерти для мішків з грошима. В Україні ніхто не чекає, у нас достатньо гідних талановитих нових голосів- справжніх патріотів.

 6. Лично я не верю этой лободе,как и типа ани лорак. Специально написал маленькими буквами,потому как этих людей и им подобных не уважаю теперь. Пусть сидят в своей рашистской стране! СЛАВА УКРАИНЕ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

 7. Ти зрадниця і Бог тобі суддя ти може співати вмієш ,а розуму не маєш і мені ти не подобалась ще забагато до війни ,бо я знала що ти продана шкура ,ти завжди підтрима путлера іне приїжджай в Велику і непереможну Україну Нашу ти зрадниця

 8. Друзі, давайте раз і назавжди забудемо такі імена як Світлана Лобода, Іван Дорн і їм подібних.
  Своєю цікавістю ми тільки піднімаємо їм рейтинг.
  ВІЧНИЙ БАН.

 9. Просто санкції її налякали і це все, на днях народженнях птахофабрик виступати не хоче

 10. лобода – це бурян який треба виполоти назавжди ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЦВІЛА УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА НА НАШІЙ ,БОГОМ ДАНІЙ , ЗЕМЛІ І буде так

 11. Ненавидела ее всегда. До неё доходит, что в параше скоро нечего ловить будет и решила обратно домой. Надеюсь общество её возвращения не допустит.

 12. Доброго дня! Щодо усіх цих балачок про майбутнє де є всі ці Януси з їхніми концертами, вибачте будь ласка, хіба це важливо? Важливо, щоб вони не мали можливості давати ці концерти на території України. А всіх бажаючих послухати їх творчість, пропоную посилати у напрямку відомому усім. Скільки дітей загинуло від цієї війни, а вони про свої концерти балакають. Як все це сумно і боляче, особисто за батьків, які на цеметері своїх дітей ходять відвідати та поплакати за ними. Нема слів. Просто нема.

 13. Спасибо, Сергей! Но хочу сказать,что слава Богу, что Свете дошло сейчас, кто есть кто. А некоторых артистов, как Повалий и Лорак, как София Ротару, делающая вид, что она страдает, но которая умудрилась после неудачной попытки покинуть страну сыном и внуком , переправила их за границу, это не дойдет никогда. Деньги в нашей стране до сих пор решают все, к сожалению. Мой сын , не военно обязанный, мог покинуть с семьей страну, но в марте месяце пошел добровольцем и служит Украине ,к стати, русскоязычный украинец! И нашу страну мы никому не отдадим.

 14. Та ніуя вона не осознала просто бабкі надо жето брать а тут України і доступ до европи вот і вона лиже очко всім щоби заробити . Тобто жопо лизка . Вот так лобода

 15. Сиди в своей ПАраше и не вылазь. Поднимай с колен скрепы!
  Слышать тебя даже противно будет, не то чтобы видеть.
  Фу, какая мерзкая душенка..🤮

  Не буває колишніх зрадників.
  Ти свій вибір зробила.
  Жити тобі зрадницею до кінця твоїх днів.
  Слава Україні!
  Слава ЗСУ!
  Смерть клятим ворогам!

 16. Слава Україні! Хай проводить концерт! Але! Криси, нажаль, завжди будуть. І саме так ми зможемо їх вислідити. Всі, хто підуть на її концерт і на подібні концерти і є криси, зрадники, колобаранти і взагалі люди, які не потрібні Україні. Зібрати їх на одному місці і потім …. Варіантів дуже багато що саме з ними зробити можна, але точно не випустити. Слава героям! Слава ЗСУ!

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published.