Крій, метал, відстріл: бізнесмени-волонтери роблять сотні тисяч бронежилетів для ЗСУ

З початку широкомасштабного вторгнення РФ в Україну сотні тисяч людей вступили до лав оборони власної країни. Українці пішли в тероборону, добровольцями, були мобілізовані до Збройних сил. Але захист для тих, хто став на захист України, не був запланований в таких обсягах. Мова зокрема про бронежилети. Нині більшість підприємств в країні призупинили виробництво або ж закрили його взагалі. Але деякі з них – знайшли спосіб в терміновому порядку з нуля організувати нове виробництво бронежилетів на заході України, заручившись допомогою бізнесу та інших приватних ініціатив. Мета – виробити сотні тисяч бронежилетів. Міноборони отримає їх для бійців безкоштовно. Як бізнесмени згуртувалися під час війни і тепер шиють бронезахист для військових побачили журналісти «Схем».

Підписатись на наші канали
Новини Приазов’я: https://bit.ly/3KLdIkZ
Радіо Свобода Україна: http://bit.ly/radiosvoboda-ukraine
Програми та трансляції: http://bit.ly/radiosvoboda-youtube

Ми у соцмережах
https://www.facebook.com/radiosvoboda.org
https://twitter.com/radiosvoboda
https://instagram.com/radio.svoboda
https://telegram.me/svoboda_radio

Мобільний застосунок
App Store http://bit.ly/RadioSvoboda-AppleStore
Google Play http://bit.ly/Radiosvoboda-GooglePlay

#бронежилети #виробництво #волонтери #зсу #війна #україна

You might be interested in

Comment (56)

 1. Украинцы выводите в своих городах во все районы русских пленных и привязывайте их к столбам, и снимайте все это на видео и распространяйте везде, и пусть каждый из них называет свое имя и место рождения, чтобы вся россия видела, что путин бомбит своих солдат в городах Украины!
  Не время для жалости к пленным, пусть они приносят пользу молясь, чтобы путин их самих не бомбил рядом со столбами!
  Или путин бомбит Гражданских, или вместе с ними своих салаг!
  Не время для выбора и жалости!
  Если салаги раскаились, то пусть доказывают это рядом со столбами! При попытке к бегству – расстрел без жалости!
  Пусть каждый родитель увидит своего сынка привязанным на улице Мариуполя, Харькова, Киева и т.д.! Этим вы не нарушите никаких международных прав, главное подкармливать пленного, чтобы с голода не издох!
  И тогда пусть путин бомбит сколько хочет!.

 2. Спасибо Защитникам ,волонтёрам и предпринимателям !! Всем, кто борется и помогает бороться с российскими оккупантами

 3. Украина держитесь Вы боритесь за свою землю. Пусть Всевышний вас оберегает.💖💖💖

 4. А координати підприємства і шкіл ви не хочете в інтернеті викласти, для більш точних бомбардувань???

 5. Дорогие братья Украинцы, пусть эти бронижелеты сохранят вам жизнь, и поможет вам выйграть войну и отстроить новую Украину победа за вами. Казахстан с вами , Алга Украина!!!

 6. بوتين يشكل خطرا كبيرآ على الكرة الأرضية، الحرية للشعب الأوكراني البطل، و كل الدعم للرئيس( زيلينسكي وجيشه )،،؟ تصبحون.

 7. I happened to see on Özel Harekat Tv about a Russian MIL-17 having the painting in Russian saying "To Berlin"; honestly I think after this debacle in Ukraine NATO forces in Germany would be very frosty though not as fearful of the Russians as they were in the Warsaw Pact days. Many people around the world can't understand the reaction of German government, esp German prime minister Olaf Scholz on supporting Ukraine weapons and energy fighting against Russian cruel invasion.

 8. Засмерділо в чаті рашиським духом!!! У них вже, як завжди фейки!!!! Фейки то у вас, де слівні бачки говорят))) ви ж краще знаєте, з свого дивана, зо відбувається в Україні)) мамкині еесперти диванні з раші… ідіт на хуй, оазом в російським коробльом!!! Наведіть в себе порядок… порпаєтесь в смітниках, хвалитесь своїм тіпа газом, але самі його не маєте))) північніше, дюди зодят в тоалет на двір.. і це в багатоетажках)) вот вашш рускір мір)) ходите воняєте ним тут

 9. Я вибачаюсь, але з погляду слюсара, (бо я колись працював слюсарем)- я можу комусь тут запропонувати інший погляд на створення броні для броніжилетів, бо на мій погляд, робити броніки з цільного листу метала, це зовсім не доцільно.

 10. Спасибо что вы помогаете нашим героям а если попробовать взять метал с рашиских згоревших тигров там легированая противопульная сталь зачем добру пропадать.

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published.